Jdi na obsah Jdi na menu

Propozice turnaje

1.Hrací doba a systém turnaje

-         hrací doba 2 x 15 minut hrubého  času pro kategorii  1999 a 2000 ( navštěvující 4. třídu ). Hraje se ve dvou skupinách po 4 družstvech každý s každým. Nasazení do skupin bude předem rozlosováno organizátory turnaje. Po odehrání základních skupin sehrají týmy vyřazovacím způsobem zápasy o konečné umístění.

2. Věk hráčů, zahájení a ukončení turnaje

-           ročník 2000 ( + max. 5 hráčů ročníku 1999 )

-           zahájení    3.4..2010  v   7,30 hodin

-    ukončení   4.4..2010  v 15.30 hodin.

-   vedoucí družstev při registraci odevzdají soupisku týmu včetně registračních průkazů. Min.počet hráčů v týmu je 10, maximálně 15 hráčů.

ze vzájemných zápasů

- v zápasech o umístění ( play-off ) budou v případě nerozhodného výsledku následovat nájezdy ( v sérii po 3, případně dále po jednom až do rozhodnutí )

4.Ceny

-       po každém utkání bude  vyhlášen  nejlepší  hráč zápasu (diplom )

-       všechna družstva obdrží diplomy dle pořadí

-       mužstva na 1.-3. místě obdrží pohár a medaile

-            dále bude vyhlášen nejlepší brankář , obránce , útočník a nejlepší hráč turnaje

5. Podmínky a způsob přihlášení

-           informace – Ilona Vašíčková, tel. 607 538 047, Jan Sivák, tel. 777 809 989

-           do 1 týdne o obdržení této výzvy mailem nebo telefonicky potvrdit svůj zájem

o účast, obratem obdržíte mailem formulář přihlášky, tím je potvrzena Vaše

účast v turnaji

-    poslat vyplněnou přihlášku  vč. počtu hráčů  na  e-mailovou adresu

strojservis@seznam.cz  nebo okapek@seznam.cz  do 20.3.2010

Do  25.3. 2010 obdržíte propozice turnaje s rozpisy  jednotlivých utkání.

9. Námitky

-    veškeré námitky je nutno podat písemně do 15 minut po skončení utkání vedení turnaje spolu s vkladem 500,- Kč. V případě uznání protestu bude vklad vrácen .

10. Rozhodčí

-   delegace rozhodčích zajišťuje HCML – zápasy budou řídit místní delegovaní rozhodčí

11. Dresy

-          každé družstvo musí mít 2 sady dresů rozdílných barev .

12. Identifikace hráčů

-          u zahraničních týmů  :  cestovní pasy

-          u domácích týmů       :  platné registrační průkazy

13. Ubytování , stravování, startovné

-         každému mužstvu, které projeví zájem v přihlášce do 20.3.2010 zajistíme obědy v restauraci v areálu stadionu, v ceně 95 Kč, případně také ubytování v hotelu Sonáta a nebo ubytování hotel Koshuth a večeři na sobotu, v ceně 80 Kč.

-         Po dobu turnaje budou zdarma k dispozici nápoje, pečivo, ovoce, zelenina

-         startovné činí 4.000,- za každé družstvo, musí být uhrazeno do 20.3..2010 na číslo účtu: KB, 8909970267/0100 nebo dle dohody na místě.