Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z POSLEDNÍHO TURNAJE BEZ MEDAILE

5. 4. 2010

První hrací den nás čekaly 3 zápasy.Jelikož jsme nebyli kompletní a přijelo i dost marůdků,tak sestava  byla zcela jiná,než byli kluci zvyklí.Také 2 týdny bez tréninku udělaly své.V prvním zápase nám trvalo 15 minut,než kluci začali hrát to,na co jsme zvyklí.

                                STRAKONICE - DOMAŽLICE  3:1

branky: PÁLA 2, SCHALLER.

Druhý zápas jsme hráli s Apríl teamem.Celý turnaj provázely drobné šprýmy a žertíčky v podobě míčku místo puku při vhazování......a pod.

                                  STRAKONICE - APRÍL TEAM  4:1

branky:BUCIFALOVÁ 2, MĚCHURA, SCHALLER.

Poslední zápas prvního turnajového dne nás čekalo družstvo domácích.Byl to velice vyrovnaný souboj,proto:

                                      MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - STRAKONICE  0:0

Do druhého hracího dne jsme šli z naší A skupiny z 2. místa.Na prvním místě v B skupině skončil Sokolov a tak jsme si zopakovali semifinálový zápas z ledna.Jen s opačným výsledkem.Tehdy jsme Sokolov porazili 3:1 a nyní jsme bohužel prohráli.Po první třetině za stavu 3:0 už jsme nedoufali,ale když kluci dokázali soupeře dotáhnout na 3:2,tak naděje vzrostla.Pak jsme dostali 4.gól a bylo po naději.Trošku už taky docházely síly.

                                      SOKOLOV - STRAKONICE  4.2

branky: PÁLA, BUCIFALOVÁ.

Prohra se Sokolovem znamenala poprat se o bronz opět s domácím celkem,který prohrál s Dívčím hokejem.Ač ze sebe kluci vymačkli maximum na vítězství to nestačilo.

                                        STRAKONICE - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ  0:2

Nakonec musíme všechny hráče pochválit,vždyť není vždy rozhodující jen výsledek,ale také touha poprat se o něj a bojovnost.Máte být kluci tuhle sezonu na co pyšníVelký dík patří i rodičům,kteří byli ochotní jet opět takovou dálku podpořit své děti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nechápu....

(Admin, 6. 4. 2010 18:21)

To by mě milý jihočechu zajímalo,co vás přimělo sem napsat takové moudro.On tu někdo brečí,že jsme nevyhráli?Zrovna od vás to teda sedí...loni jste se stavěli i na uši,abyste vyhráli.

Konečně Vás někdo probudil ze sna

(jihočech ze Soběslavi, 6. 4. 2010 17:35)

Nevím kolik důvodů je pravdivých, ale hokej není jenom o tom, že se musí vždy vyhrávat.