Jdi na obsah Jdi na menu

ZASLOUŽENÁ VÝHRA NAD SOBÍKY

9. 11. 2009

Dosavadní výsledky soupeře (průměrně 10 inkasovaných branek za zápas)  nasvědčovali tomu,že by nás měl čekat poměrně klidný zápas,žádné velké nervy a že by se mohli střelecky prosadit ti,kteřím se zatím moc nedaří.Ale jak už to zrovna u tohoto soupeře bývá,vše bylo úplně jinak a naše 3 vstřelené branky tomu nasvědčují.Jen pro vysvětlení -nebylo to naším výkonem,který byl supr,ale prostě proto,že proti nám nastoupilo úplně jiné družstvo.Pro nás je ale určitě lepší sehrát vyrovnané utkání a zaslouženě vyhrát.Tímto soupeři děkujeme

Dlouho byl zápas vyrovnaný,hrál se rychlý,pohledný hokej.Jako první jsme se střelecky prosadili my.Následovala však rychlá vyrovnávající branka.První třetina skončila 1:1.V půlce 2.třetiny jsme se opět posunuli do vedení a zvýšili na 2:1.Ač tedy soupeř dělal co mohl a že jim k tomu zdatně pomáhali i páni rozhodčí,tak už branku nevstřelil,ba ještě v poslední třetině jednu dostal.

Musím pochválil výkon našeho golmana,který vychytal všechny nájezdy a v rozhodujících chvílích nás podržel a samozřejmě i supr výkon a bojovnost všech hráčů.Toto vítězství bylo zatím naše nejtěžší,o to více cenné.

SOBĚSLAV : STRAKONICE - 1 :3 (1:1,0:1,0:1)

branky: HONSA, KOLDA, PÁLA

asistence: KOLDA 2, BURIAN